Kurumsal

 

Eyüp Atalay Design Studio, endüstri ürünleri tasarımı ve iç mimarlık alanlarında faaliyet gösteren disiplinler arası bir tasarım ofisidir.

Ağırlıklı olarak uzmanlaşmış olduğu mobilya sektöründeki firmalara ürün tasarımı hizmeti vermenin yanı sıra, tasarlanan ürünlerin doğru teşhir edilmesi adına, ihtiyaç duyulan mekan tasarımı çalışmalarında da çözümler sunmaktadır.

Tasarımın bütünsel bir yapı olması fikrini benimseyen ofis, müşterileri ile uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefler. Yapılan çalışmaların geri bildirimleri, sektör ve çalışılan firma verilerini / hedeflerini dikkate alarak müşterileri ile tam bir işbirliği içerisinde olup, projelerin fikir aşamasından nihai tüketiciye ulaşana dek, tüm süreçlerin doğru yönetilmesini amaçlar.

 

Eyüp Atalay

Eyüp Atalay

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Bursa doğumlu olan tasarımcı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur. Kurucusu olduğu Eyüp Atalay Design Studio’da ürün tasarımı, iç mekan tasarımı ve marka danışmanlığı hizmetleri vermekte ve mobilya sektörünün önemli temsilcileri ile birlikte mobilyada ham madde ve malzeme kullanımı, tasarım ile katma değer yaratma konularında üniversitelerde seminer ve proje dersleri yürütmekte, iş hayatında edindiği tecrübelerini paylaşmaktadır.

İlayda Atalay

İlayda Atalay

İçmimar

Bursa doğumlu olan tasarımcı Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden  mezun olmuştur. 2015 yılından itibaren Eyüp Atalay Design Studio'da ağırlıklı olarak iç mimari  projeleri yürütmekte, aynı zamanda Eyüp Atalay Design Studio’nun  mobilya  markası ‘’Veggy Home & Office’’ için, ürün tasarım çalışmaları yapmaktadır.

Sena Acar

Sena Acar

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı / Sosyal Medya Yöneticisi

İstanbul doğumlu olan tasarımcı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Endüstriyel Tasarım Bölümü’nde Yüksek Lisans programıyla akademik kariyerine devam etmektedir. Eyüp Atalay Design Studio ve firmanın  mobilya  markası ‘’Veggy Home& Office’’ için sosyal medya tasarımı / yönetimi ve ürün tasarımı çalışmaları yapmaktadır.

Ezgi Yeni

Ezgi Yeni

İçmimar

Amasya doğumlu olan tasarımcı Ankara Atılım Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde eğitim görmüştür. 2020 yılından bu yana firmanın içmimari projelerini yürütmekte ve ürün tasarımları için 3d animasyon, video kurgu ve görsel efekt çalışmaları yapmaktadır.

Faruk Özcan

Faruk Özcan

Grafik Tasarımcı

Sakarya doğumlu tasarımcı, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur. Eyüp Atalay Design Studio ve firmanın  mobilya  markası ‘’Veggy Home & Office ’’ için, grafik tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarını yürütmektedir.

Minik Atalay

Minik Atalay

Genel Müdür

Bursa/Gemlik doğumlu Minik Atalay, 2017 yılında Eyüp Atalay Design Studio ekibine katılmıştır.  Tasarımcıların yaratıcılık anlamında motivasyonunu arttırmak adına çalışmalarda bulunmaktadır.